Akpak Kuru Temizleme

Hakkımızda

Ak Pak Kuru Temizleme, kuruluşundan bu güne kazandığı bilgi birikimlerini son teknoloji ekipmanlarla birleştirerek hizmet vermektedir. İş yerimize getirilerek teslim edilen tüm ürünleri önce dikkatle inceleyen ekibimiz, varsa lekeleri, önceden olan deformasyonları belirler ve müşteri ile bu bilgiyi paylaşarak onay alıp işlemlere başlar.

 

Ak Pak Kuru Temizleme,  giysileri tekstil ürünlerini yıpratmadan derinlemesine temizleyerek garantili bir hizmet sunar. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için her zaman gelişerek ve büyüyerek ilerleyen firmamız, bir kuru temizlemecinin karşılaşacağı en zor lekelerden biri olan çamaşır suyu lekelerine ustalığıyla hızlı bir şekilde müdahale edebilmektedir. Artık kullanılamaz durumda olduğu düşünülen çamaşır suyu lekeli kıyafetleriniz, tekstil ürünlerinizi Ak Pak Kuru Temizleme’ye bırakarak lekelerinden tamamen kurtulmuş şekilde alabilirsiniz.

 

Verdiği tüm hizmetlerde kalitesini gösterecek çalışmalar yapan Ak Pak Kuru Temizleme, her ürünü tek tek işleme alır. Aynı müşteriden gelen ürünleri bile hijyen kurallarına dikkat ederek ayrı ayrı temizleyen firmamız, toplu işlemlerde evlere servis aracı ile eşyalarınızı temiz bir şekilde sizlere teslim eder. Eskişehir kuru temizleme adresleri arasında garantili hizmetleri ile ön plana çıkan Ak Pak Kuru Temizleme ile iletişime geçerek siz de bu hizmet kalitesinden yararlanabilirsiniz.

 

Ak Pak Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Vişnelik Mahallesi Öğretmenler Cd. No:59/A Odunpazarı/ Eskişehir

Gsm: 0537 660 41 22

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım