Akpak Kuru Temizleme

Hizmetlerimiz

Kuru Temizleme

Evlerde çamaşır makinesinde yıkanan eşyalar su ve deterjan yardımı ile yıkanıp temizlenmektedir. Ancak her eşya, her tekstil ürünü bu şekilde bir temizlemeye uygun değildir. Kimyasal ve deterjanın yanı sıra su bile bazı kumaş çeşitlerinde zarara yol açabilir. Ak Pak Kuru Temizleme, her kumaşı doğru şekilde analiz edip ona özel uygulama yapabilme kapasitesine sahiptir.

 

Eskişehir kuru temizlemeciler arasında hizmet veren Ak Pak Kuru Temizleme, detaylı ve kaliteli hizmetiyle ön plana çıkmaktadır. Tesisimize gelen tekstil ürünleri ilk aşamada müşterinin gözü önünde incelenir, varsa leke ve aşınmalar hakkında bilgi verilerek uygulanabilecek işlem detayları aktarılır. Karşılıklı bilgi alışverişinin ardından ürünler tek tek ayrılır ve işleme başlanır.

 

Kuru temizleme servisimizde ipek, kaşe, pamuklu, polyester gibi tüm kumaş çeşitlerine özel işlem uygulanmaktadır.  Toplu yıkama işlerinde adrese teslim hizmet veren Ak Pak Kuru Temizleme, leke çözümlerinde dünyanın en etkili yöntemlerini kullanarak kalıcı çözümler sunmaktadır.

 

Ak Pak Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Vişnelik Mahallesi Öğretmenler Cd. No:59/A Odunpazarı/ Eskişehir

Gsm: 0537 660 41 22

Görseller

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım